Nowe mieszkania Kraków

Jeśli szukasz doskonałego mieszkania w Krakowie to imponującym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, które zostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to kompleks pięciu imponujących kameralnych budynków wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu pozostały specjalnie zaprojektowane jako lokale mające podniesioną energooszczędność. Do tego będą one posiadały osprzęt elektryczny i grzejniki i parapety z konglomeratu. Ponadto wszystkie ściany pozostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie urządzony w imponującą windę i wspomaganie ogrzewania CW za pomocą układu solarów. Mieszkania na parterze pozostaną wyekwipowane w imponujące rolety zewnętrzne. Bez wątpienia cały teren osiedla pozostanie ogrodzony oraz zamknięty, a także objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał niesamowity plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę wspaniałe miejsce, jakie warto zakupić, a na pewno nikt z owego powodu się nie zawiedzie.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli tylko marzyłeś o mieszkaniu w Krakowie – nadto w nowym mieszkaniu to doskonałe dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to idealna, oddana już inwestycja, która jest zlokalizowana wyłącznie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten doskonały obiekt jest wyposażony pomiędzy innymi w windę oraz garaż, a dodatkowo dostęp do Internetu. Na dodatek cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Prócz tego na terenie obiektu postawiony jest plac zabaw, a do tego w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę doskonałe miejsce, w jakim warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas współczesne oraz wspaniale stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to perfekcyjne miejsce zarówno dla Ciebie jak dodatkowo dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając tutaj nic Cię nie rozczaruje. Postaw na komfort oraz kolosalną wygodę oraz żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w pokojowej okolicy i miłym sąsiedztwie to wspaniałe dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w kompletnym Krakowie. Teraz w sprzedaży jest 4 gotowe perfekcyjne budynki posiadające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla pozyskany jest bardzo atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte idealne punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych umożliwiają duży komfort życia wszystkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, jest dostęp do garażu i internetu, a na domiar tego cały teren jest ogrodzony i chroniony. Ponadto posiadamy dostęp do wspaniałego placu zabaw dla dzieci. Niezmiernie dobrym elementem jest to, iż budynki są klimatyzowane. Następującym niesłychanie interesującym fragmentem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli pragniesz mieszkać w tak przecudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to świetne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, mające imponującą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę kapitalnym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Na pewno w tym miejscu nic was nie rozczaruje. Projekt został tak dokonany, że zaspokoi oczekiwania w najwyższym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niehałaśliwa okolica posiadająca czyste powietrze i zniewalający mikroklimat. Odnajduje się ona blisko Parku Jurajskiego, będącego teraz enklawę nieskażonej przyrody i prawdziwego piękna. Można korzystać z terenów kapitalnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki oraz wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego oraz Wesołej Polany. Bliskość przyrody nie oznacza braku dostępu do jakichkolwiek usług, jakie oferuje stosunkowo bliskie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla zaplanowana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem i placami zabaw dla dzieci. By odłączyć osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów przewidziano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, i górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę bajecznym rozwiązaniem dla nas i całej naszej rodziny. Wspaniała lokalizacja, prześliczna okolica sprawi, że każdy będzie wybitnie zadowolony z mieszkania w owym cudownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

O ile pragniesz zamieszkać w Krakowie oraz dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to olśniewającym rozstrzygnięciem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to kameralna willa w jakiej zaprojektowano jedynie pięć wygodnych, niesłychanie funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się współczesną, stylową architekturą i dużym standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to szczerze świetne miejsce, jakie w szczególności zadowoli zarówno Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów ma oddzielny garaż i komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne i przestronne apartamenty mają obszerne balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Naokoło budynku uplanowano teren zielony kreujący możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki ograniczony jest jedynie dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc świetne miejsce dla każdego, kto pragnie mieszkać w tak ślicznej okolicy oraz w miejscu, które zapiera dech w piersiach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2019 Blog Giełda Forex . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.